✅ПІДСУМКИ РОКУ✅

📍РФПП в Запорізькій області хоче прозвітувати про результати, досягнуті протягом 2021 року.
Було досягнуті ключові показники успішної роботи організації та реалізовано ряд важливих проєктів‼️

Також важливим аспектом успіху організації стало реалізація Заходів Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Запорiзькiй області на 2021-2023 роки☑️

РФПП в Запорізькій області досяг позитивних результатів в таких сферах, як:
👉Активна консультаційна підтримка підприємців;
👉Реалізація Заходів Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Запорiзькiй області на 2021-2023 роки;
👉Реалізація міжнародних проєктів в співпраці з міжнародними партнерами;
👉Проведення навчальних заходів для підприємців та людей, які бажають відкрити власну справу;
👉Проведення онлайн заходів направлених на підтримку соціально вразливих груп населення;
👉Та ще багато заходів направлених на підтримку та розвиток підприємництва в регіоні.

📍Також важливою частиною роботи РФПП в Запорізькій області, стала успішна реалізація наступних економічно та соціально значущих проєктів, а саме:
➡️Проєкт «Бізнес-освіта» – направлений на підтримку та розвиток крафтового виробництва в області шляхом його інтеграції в сільський зелений туризм. Саме для досягнення даної мети, було проведено онлайн заходи з відкритими дискусіями з представниками сільського зеленого туризму та крафтового виробництва, для визначення ключових точок вдосконалення, які необхідно провести 20 учасникам проєкту.
➡️Проєкт «Розвиток мікро-бізнесу в сфері туризму в селі Геленджик» – направлений на розвиток туристичного потенціалу агротуристичного комплексу «Етносело «Дивосвіт», шляхом проведення ряду заходів по промоуції та використання маркетингових інструментів задля підвищення впізнавоності об‘єкта та його розвитку, як потужного бренду агротуристичних послуг. Було створено: контент-стратегію просування об‘єкта в Інтернеті, яка включала написання та публікацію постів в соціальних мережах, також в рамках проєкту було створено бренд-бук, який був використаний для печаті логотипів «Етносело «Дивосвіт» на футболках, сумках та канцелярських виробах. Всі заходи сприяли збільшенню клієнтської бази агротуристиного об‘єкта.
➡️Проєкт «Зелена платформа: об‘єктів сільського зеленого туризму» – направлений на створення інтерактивної онлайн платформи для популяризації сільського зеленого туризму в регіоні. Було обрано 30 об‘єктів сільського зеленого туризму, інформацію про яких було розміщено на платформі. Основною метою була популяризація 30 об‘єктів сільського зеленого туризму та збільшення їх клієнтської бази, ключові показники проєкту показали, ефективність реалізованого проєкту.
➡️Проєкт «Made in ZP» – направлений на створення єдиного бренду Запорізьких виробників товарів та послуг, який об‘єднав би різні види бізнесу для спільної праці та взаємодопомоги, а також для популяризації локальних Запорізьких виробників, тим самим створивши умови для розвитку конкурентноспроможності даних виробників. Також було проведено 2-денну ярмарку, на якій представили свої товари та послуги 40 учасників-підприємств проєкту. Виходячи з отриманих результатів, проєкт мав успіх.
➡️Проєкт «Популяризація місцевих товаровиробників» – направлений на популяризацію та промоуцію локальних підприємств в соціальних мережах. Учасники успішно збільшили приток клієнтів до власних підприємств. За всіма показниками, проведені заходи з популяризації місцевих товаровиробників були успішні.
➡️Проєкт «FabLab» – направлений на облаштування сучасним обладнанням інноваційного хабу при університеті «Запорізька Політехніка». Все обладнання було закуплене та успішно встановлено.

☑️РФПП в Запорізькій області продовжує активну працю в сфері підтримки підприємництва.

🔹РФПП в Запорізькій області🇺🇦
🔸Завжди актуально про бізнес✅