🇺🇦РФПП інформує‼️

👉Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області закупив та привіз гуманітарну допомогу для нужденних переселенців до Широківської територіальної громади.

‼️Через російську військову агресію на території України та військового повномасштабного наступу від 24 лютого 2022 року, багато українців, які вимушено переїхали на території підконтрольні Україні, оселилися у більш-менш спокійних від бойових дій містах та селах і нагально потребують допомоги.

➡️Широківська ТГ Запорізького району Запорізької області прийняла та опікується великою кількістю вимушених переселенців.
➡️З квітня цього року Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області реалізує проєкт «Програма малих грантів в рамках ініціативи SOS-Україна за фінансової підтримки чеських партнерів People in Need («Люди в біді»)» в рамках угоди з Міжнародним благодійним фондом «СНІД Фонд Схід-Захід».

✅В межах проєкту було закуплено та розвантажено гуманітарну допомогу для вимушених переселенців, які наразі критично потребують підтримки:
🔹продукти харчування
🔹гігієнічні товари
🔹предмети першої необхідності

☑️РФПП продовжує пошук можливостей для допомоги вимушеним переселенцям у зв’язку з війною‼️

🇺🇦Єднаємось та Слава Україні🇺🇦