🇺🇦РФПП інформує‼️

📍Представниця Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області взяла участь в обговоренні подальшого розвитку туризму та підприємництва

🗓19 травня 2022 року представниця Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області взяла участь в он-лайн семінарі-тренінгу «Європейські практики диверсифікації сільського туризму на засадах збалансованості та креативності», який організовано Запорізьким національним університетом під егідою програми ЄС Еразмус+.
👉Напрям ім. Жана Моне у рамках проєкту «Диверсифікація сільського туризму через збалансованість та креативність: поширення європейського досвіду в Україні»/«Diversification of rural tourism through sustainability and creativity: disseminating European experience in Ukraine.

🔺Під час заходу обговорювались питання розвитку туризму, підприємництва та креативних підходів до вирішення кризових питань воєнної та післявоєнної відбудови економіки.
🔺Учасники заходу, а саме представники влади, громадськості, науковці, викладачі ВНЗ та студенти плідно обмінювались власними ідеями щодо подальшого розвитку туристичної галузі в Україні.

✅РФПП продовжує збирати корисну інформацію‼️

🇺🇦Єднаємось та Слава Україні🇺🇦