🇺🇦РФПП інформує‼️

👉Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області продовжує закупати та доставляти критично необхідні товари для вимушених переселенців Широківської територіальної громади.

🗓З квітня цього року Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області реалізує проєкт «Програма малих грантів в рамках ініціативи SOS-Україна за фінансової підтримки чеських партнерів People in Need («Люди в біді»)» в рамках угоди з Міжнародним благодійним фондом «СНІД Фонд Схід-Захід».

➡️В межах проєкту вже було закуплено та розвантажено гуманітарну допомогу для вимушених переселенців, які проживають у Широківській ТГ, і, які наразі критично потребують підтримки: продукти харчування, гігієнічні товари, предмети першої необхідності.
➡️Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області продовжив доставляти критично необхідні товари, а саме предмети особистої гігієни для дітей та дорослих.

‼️Через повномасштабне вторгнення Росії в Україну, багато людей вимушено переїхали рятуючи своє життя до Запоріжжя та на підконтрольні Україні громади Запорізької області, і наразі гостро потребують всебічної допомоги та підтримки з боку громадського сектору та держави.

🇺🇦Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області вже допоміг більше ніж 200 особам, які критично потребували гуманітарної допомоги.

✅РФПП продовжує збирати корисну інформацію‼️

🇺🇦Єднаємось та Слава Україні🇺🇦