🇺🇦РФПП інформує‼️

🔺Фізична особа звільнена за переводом на інше підприємство, на це ж підприємство перерахована компенсація за невикористану відпустку. Хто утримує податки з такої компенсації?
👉Так як сума компенсації за невикористану відпустку з метою оподаткування розглядається як заробітна плата і входить до складу загального місячного оподатковуваного доходу працівника, то вона підлягає оподаткуванню податковим агентом – працедавцем на загальних підставах у тому місяці, коли була нарахована (в даному випадку – у місяці звільнення).

🔺Чи надсилається інформація щодо КЕП на відповідальних осіб у разі зміни керівника, якщо право підпису залишено за працівниками, по яким інформація вже подавалась?
👉Відповідно до вимог Порядку у разі зміни керівника дія Повідомлення, яке підписувалось попереднім керівником, припиняється. Тому, незалежно від того, що право підпису залишено за працівниками, по яких інформація подавалась до контролюючого органу, за підписом нового керівника направляється Повідомлення (за кодом форми J1391103) із зазначенням відповідальних осіб.

✅РФПП продовжує збирати корисну інформацію‼️

🇺🇦Єднаємось та Слава Україні🇺🇦