🇺🇦РФПП інформує‼️

🔹Чи передбачена відповідальність за перевищення лімітів залишку готівки в касі підприємства?
👉За порушенням термінів здавання готівкової виручки
торговельними підприємствами всіх форм власності, установлених Положенням № 148, яке призводить до перевищення встановлених лімітів в касах, до посадових осіб, відповідальних за здавання виручки, чинним законодавством передбачено адміністративний штраф у розмірах, визначених ст. 164 прим. 4 КпАП.

🔹Чи може ФОП погасити податковий борг не через поточний рахунок, а власними коштами як фізична особа?
👉Джерелами сплати грошових зобов’язань або податкового боргу платників податків фізичної особи – підприємця (далі – ФОП) або фізичної особи, яка здійснює незалежну професійну діяльність є будь-які власні кошти.
Сплату грошового зобов’язання або погашення податкового боргу ФОП або фізична особа, яка здійснює незалежну професійну діяльність може здійснювати як власними коштами, так і з банківської картки фізичної особи.
Згідно з абзацом першим п. 35.2 ст. 35 ПКУ сплата податків та зборів здійснюється в готівковій або безготівковій формі, крім випадків, передбачених ПКУ або законами з питань митної справи.

✅РФПП продовжує збирати корисну інформацію‼️

🇺🇦Єднаємось та Слава Україні🇺🇦