🇺🇦РФПП інформує‼️

📌Які документи необхідно подати військовій частині для взяття на облік як платника податків?
✔️Згідно з п. 4.3 розд. IV Порядку № 1588 та розд. ІІІ Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.11.2014 № 1162 із змінами та доповненнями, для взяття на облік як платника податків військова частина зобов’язана протягом 10 календарних днів після отримання свідоцтва про реєстрацію військової частини як суб’єкта господарювання подати до контролюючого органу за місцем своєї дислокації такі документи:
➕заяву за формою № 1-ОПП;
➕завірену відповідним органом копію свідоцтва про реєстрацію військової частини як суб’єкта господарської діяльності у Збройних Силах України;
➕копію документа відповідного центрального органу виконавчої влади, що підтверджує присвоєння коду за ЄДРПОУ.

📌Чи оподатковується дохід, отриманий фізичною особою від продажу побутової техніки іншій фізичній особі?
✔️якщо платник податку – фізична особа здійснює продаж побутової техніки та електроніки іншій фізичній особі, то дохід, отриманий від такого продажу, включається до складу загального оподатковуваного доходу платника податку як інші доходи та оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відсотків.

✅РФПП продовжує збирати корисну інформацію‼️

🇺🇦Єднаємось та Слава Україні🇺🇦