‼️До уваги підприємців‼️

🗓З 1 вересня 2022 року в Україні почали діяти нові правила приватизації державного та комунального майна, зокрема відновлено малу приватизацію, яку не проводили від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України.

✅Завдяки законодавчим змінам, приватизація відбуватиметься ефективніше та відкриє нові можливості для розвитку бізнесу. Так:
👉підготовка та проведення аукціонів займатимуть до 2 місяців, замість 6 місяців;
👉сплата коштів за активи відбуватиметься до підписання договору купівлі-продажу для мінімізації ризиків;
👉нові власники єдиних майнових комплексів отримуватимуть всі дозволи та ліцензії автоматично;
👉зросте кількість доступних об’єктів, завдяки розблокуванню приватизації активів з арештованим майном (зі збереженням зобов’язань перед кредиторами);
👉уся інформація про об’єкти приватизації доступна на сайтах 📌privatization.gov.ua та 📌prozorro.sale.

Покрокова інструкція про те, як проходитимуть онлайн-аукціони з приватизації в системі Прозорро. Продажі, доступна ➡️ http://surl.li/cvlha.

☑️Акцентуємо увагу ще на одному нововведенні – ініціативі пропозицій приватизації від потенційного інвестора. Тільки після отримання пропозиції про намір приватизувати об’єкт органами приватизації розробляються умови його продажу та оголошується аукціон.
☑️Пропонуємо підприємцям ініціювати приватизацію об’єктів державної та комунальної власності та долучатися до аукціонів!

✅РФПП продовжує збирати корисну інформацію‼️